Kupować SY100S815ZH z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Źródło napięcia: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SOIC |
| Seria: | 100S |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy: | 1611-SY100S815ZH |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 85°C |
| Liczba bitów: | 4 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | SY100S815ZH |
| Logic Type: | Differential Receiver |
| Rozszerzony opis: | Differential Receiver IC 16-SOIC |
| Opis: | IC DRIVER QUAD DIFF PECL 16-SOIC |
| Email: | [email protected] |