STWA12N120K5
STWA12N120K5
Part Number:
STWA12N120K5
Producent:
ST
Opis:
MOSFET N-CH 1200V 12A TO-247-3
Arkusz danych:
STWA12N120K5.pdf
Wprowadzenie
Kupować STWA12N120K5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 100µA
Vgs (maks.):±30V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-247 Long Leads
Seria:MDmesh™ K5
RDS (Max) @ ID, Vgs:690 mOhm @ 6A, 10V
Strata mocy (max):250W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-247-3
Inne nazwy:497-16029-5
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:STWA12N120K5
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:1370pF @ 100V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:44.2nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 1200V (1.2kV) 12A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-247 Long Leads
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):1200V (1.2kV)
Opis:MOSFET N-CH 1200V 12A TO-247-3
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:12A (Tc)