STTH10LCD06SB-TR
Part Number:
STTH10LCD06SB-TR
Producent:
ST
Opis:
DIODE GEN PURP 600V 10A DPAK
Arkusz danych:
STTH10LCD06SB-TR.pdf
Wprowadzenie
Kupować STTH10LCD06SB-TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:2V @ 10A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):600V
Dostawca urządzeń Pakiet:D-Pak
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Odwrócona Recovery Time (TRR):50ns
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Inne nazwy:497-10108-6
STTH10LCD06SBTR
Temperatura pracy - złącze:175°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STTH10LCD06SB-TR
Rozszerzony opis:Diode Standard 600V 10A Surface Mount D-Pak
Typ diody:Standard
Opis:DIODE GEN PURP 600V 10A DPAK
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:5µA @ 600V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):10A