STS6NF20V
STS6NF20V
Part Number:
STS6NF20V
Producent:
ST
Opis:
MOSFET N-CH 20V 6A 8SOIC
Arkusz danych:
STS6NF20V.pdf
Wprowadzenie
Kupować STS6NF20V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:600mV @ 250µA
Vgs (maks.):±12V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SO
Seria:STripFET™ II
RDS (Max) @ ID, Vgs:40 mOhm @ 3A, 4.5V
Strata mocy (max):2.5W (Tc)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Inne nazwy:497-12679-2
STS6NF20V-ND
temperatura robocza:150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:STS6NF20V
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:460pF @ 15V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:11.5nC @ 4.5V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 20V 6A (Tc) 2.5W (Tc) Surface Mount 8-SO
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):1.95V, 4.5V
Spust do źródła napięcia (Vdss):20V
Opis:MOSFET N-CH 20V 6A 8SOIC
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:6A (Tc)