STPS30SM120SR
STPS30SM120SR
Part Number:
STPS30SM120SR
Opis:
DIODE SCHOTTKY 120V 30A I2PAK
Arkusz danych:
STPS30SM120SR.pdf
Wprowadzenie
Kupować STPS30SM120SR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:950mV @ 30A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):120V
Dostawca urządzeń Pakiet:I2PAK
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Inne nazwy:497-13117-5
Temperatura pracy - złącze:150°C (Max)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STPS30SM120SR
Rozszerzony opis:Diode Schottky 120V 30A Through Hole I2PAK
Typ diody:Schottky
Opis:DIODE SCHOTTKY 120V 30A I2PAK
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:275µA @ 120V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):30A