STPS20SM60CT
STPS20SM60CT
Part Number:
STPS20SM60CT
Producent:
ST
Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Arkusz danych:
STPS20SM60CT.pdf
Wprowadzenie
Kupować STPS20SM60CT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:645mV @ 10A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):60V
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220AB
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-3
Inne nazwy:497-12304
Temperatura pracy - złącze:150°C (Max)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STPS20SM60CT
Rozszerzony opis:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-220-3
Typ diody:Schottky
Diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Opis:DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:40µA @ 60V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode):10A