STPS20150CG-TR
STPS20150CG-TR
Part Number:
STPS20150CG-TR
Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Arkusz danych:
STPS20150CG-TR.pdf
Wprowadzenie
Kupować STPS20150CG-TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:920mV @ 10A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):150V
Dostawca urządzeń Pakiet:D²PAK
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:497-12632-6
Temperatura pracy - złącze:175°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STPS20150CG-TR
Rozszerzony opis:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Typ diody:Schottky
Diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Opis:DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:5µA @ 150V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode):10A