STPS16170CG-TR
STPS16170CG-TR
Part Number:
STPS16170CG-TR
Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
Arkusz danych:
STPS16170CG-TR.pdf
Wprowadzenie
Kupować STPS16170CG-TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:920mV @ 8A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):170V
Dostawca urządzeń Pakiet:D2PAK
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:497-6077-2
STPS16170CGTR
Temperatura pracy - złącze:175°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:7 Weeks
Numer części producenta:STPS16170CG-TR
Rozszerzony opis:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 8A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Typ diody:Schottky
Diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Opis:DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:15µA @ 170V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode):8A