STPS15L60CB-TR
Part Number:
STPS15L60CB-TR
Producent:
ST
Opis:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V DPAK
Arkusz danych:
STPS15L60CB-TR.pdf
Wprowadzenie
Kupować STPS15L60CB-TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:620mV @ 7.5A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks):60V
Dostawca urządzeń Pakiet:D-Pak
Prędkość:Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Inne nazwy:497-6576-2
STPS15L60CB-TR-ND
STPS15L60CBTR
Temperatura pracy - złącze:150°C (Max)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:7 Weeks
Numer części producenta:STPS15L60CB-TR
Rozszerzony opis:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 7.5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Typ diody:Schottky
Diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Opis:DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V DPAK
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:200µA @ 60V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode):7.5A