STP5N120
STP5N120
Part Number:
STP5N120
Producent:
ST
Opis:
MOSFET N-CH 1200V 4.4A TO-220
Arkusz danych:
STP5N120.pdf
Wprowadzenie
Kupować STP5N120 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 100µA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220-3
Seria:SuperMESH™
RDS (Max) @ ID, Vgs:3.5 Ohm @ 2.3A, 10V
Strata mocy (max):160W (Tc)
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-3
Inne nazwy:497-8811-5
STP5N120-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STP5N120
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:120pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:55nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 1200V (1.2kV) 4.7A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220-3
Spust do źródła napięcia (Vdss):1200V (1.2kV)
Opis:MOSFET N-CH 1200V 4.4A TO-220
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:4.7A (Tc)