STH185N10F3-2
STH185N10F3-2
Part Number:
STH185N10F3-2
Producent:
ST
Opis:
MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-2
Arkusz danych:
STH185N10F3-2.pdf
Wprowadzenie
Kupować STH185N10F3-2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Vgs (maks.):±20V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:H²PAK
Seria:STripFET™ F3
RDS (Max) @ ID, Vgs:4.5 mOhm @ 60A, 10V
Strata mocy (max):315W (Tc)
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Inne nazwy:497-15311-6
temperatura robocza:-55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:STH185N10F3-2
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:6665pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:114.6nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 100V 180A (Tc) 315W (Tc) Surface Mount H²PAK
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):100V
Opis:MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-2
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:180A (Tc)