STGIPL30C60-H
STGIPL30C60-H
Part Number:
STGIPL30C60-H
Producent:
ST
Opis:
MOD IPM SLLIMM 8PHASE 38SDIP
Arkusz danych:
STGIPL30C60-H.pdf
Wprowadzenie
Kupować STGIPL30C60-H z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Izolacja:2500Vrms
Napięcie:600V
Rodzaj:IGBT
Seria:SLLIMM™
Package / Case:38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm)
Inne nazwy:497-15541-5
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STGIPL30C60-H
Rozszerzony opis:Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 30A 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm)
Opis:MOD IPM SLLIMM 8PHASE 38SDIP
Aktualny, bieżący:30A