STD12NM50ND
STD12NM50ND
Part Number:
STD12NM50ND
Opis:
MOSFET N-CH 500V 11A DPAK
Arkusz danych:
STD12NM50ND.pdf
Wprowadzenie
Kupować STD12NM50ND z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 250µA
Vgs (maks.):±25V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:DPAK
Seria:FDmesh™ II
RDS (Max) @ ID, Vgs:380 mOhm @ 5.5A, 10V
Strata mocy (max):100W (Tc)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Inne nazwy:497-10020-2
temperatura robocza:150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:26 Weeks
Numer części producenta:STD12NM50ND
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:850pF @ 50V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:30nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 500V 11A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):500V
Opis:MOSFET N-CH 500V 11A DPAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:11A (Tc)