STB12NM50FDT4
STB12NM50FDT4
Part Number:
STB12NM50FDT4
Producent:
ST
Opis:
MOSFET N-CH 500V 12A D2PAK
Arkusz danych:
STB12NM50FDT4.pdf
Wprowadzenie
Kupować STB12NM50FDT4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 250µA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:D2PAK
Seria:FDmesh™
RDS (Max) @ ID, Vgs:400 mOhm @ 6A, 10V
Strata mocy (max):160W (Tc)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy:497-5380-2
STB12NM50FDT4-ND
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:STB12NM50FDT4
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:1000pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:12nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 500V 12A (Tc) 160W (Tc) Surface Mount D2PAK
Spust do źródła napięcia (Vdss):500V
Opis:MOSFET N-CH 500V 12A D2PAK
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:12A (Tc)