SRU1063-680Y
SRU1063-680Y
Part Number:
SRU1063-680Y
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM SMD
Arkusz danych:
SRU1063-680Y.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRU1063-680Y z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±30%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRU1063
oceny:-
P @ Częstotliwość:8 @ 2.52MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:SRU1063-680Y
Indukcyjność:68µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.268" (6.80mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:5MHz
Rozszerzony opis:68µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 210 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):210 mOhm Max
Aktualna ocena:1.2A
Obecny - Nasycenie:1.35A