Kupować SRR7032-3R3M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | SRR7032 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | 16 @ 7.96MHz |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Inne nazwy: | SRR7032-3R3MDKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | SRR7032-3R3M |
| Indukcyjność: | 3.3µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 55MHz |
| Rozszerzony opis: | 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 27 mOhm Max Nonstandard |
| Opis: | FIXED IND 3.3UH 2.4A 27 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 27 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 2.4A |
| Obecny - Nasycenie: | 2.2A |
| Email: | [email protected] |