SRR4018-270Y
SRR4018-270Y
Part Number:
SRR4018-270Y
Opis:
FIXED IND 27UH 770MA 370 MOHM
Arkusz danych:
SRR4018-270Y.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRR4018-270Y z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±30%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRR4018
oceny:-
P @ Częstotliwość:7 @ 2.52MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1919 (4848 Metric)
Inne nazwy:SRR4018-270Y-ND
SRR4018270Y
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Numer części producenta:SRR4018-270Y
Indukcyjność:27µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.079" (2.00mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:23MHz
Rozszerzony opis:27µH Shielded Wirewound Inductor 770mA 370 mOhm Max 1919 (4848 Metric)
Opis:FIXED IND 27UH 770MA 370 MOHM
DC Resistance (DCR):370 mOhm Max
Aktualna ocena:770mA
Obecny - Nasycenie:600mA