Kupować SRR1208-470Y z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±15% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | SRR1208 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | 24 @ 2.52MHz |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Nonstandard |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Numer części producenta: | SRR1208-470Y |
| Indukcyjność: | 47µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Częstotliwość - Test: | 1kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 5MHz |
| Rozszerzony opis: | 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 85 mOhm Max Nonstandard |
| Opis: | FIXED IND 47UH 2.2A 85 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 85 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 2.2A |
| Obecny - Nasycenie: | 3.1A |
| Email: | [email protected] |