SRN8040TA-220M
SRN8040TA-220M
Part Number:
SRN8040TA-220M
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 22UH 2.9A 73 MOHM SMD
Arkusz danych:
SRN8040TA-220M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRN8040TA-220M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Rozmiar / Wymiar:0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:SRN8040TA
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:12 @ 1MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRN8040TA-220MTR
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:SRN8040TA-220M
Indukcyjność:22µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.177" (4.50mm)
Częstotliwość - Test:1MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:18MHz
Rozszerzony opis:22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 73 mOhm Nonstandard
Opis:FIXED IND 22UH 2.9A 73 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):73 mOhm
Aktualna ocena:2.9A
Obecny - Nasycenie:3.1A