SRN2010TA-6R8M
SRN2010TA-6R8M
Part Number:
SRN2010TA-6R8M
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 6.8UH 550MA 500 MOHM
Arkusz danych:
SRN2010TA-6R8M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRN2010TA-6R8M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:SRN2010TA
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:14 @ 1MHz
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:0806 (2016 Metric)
Inne nazwy:SRN2010TA-6R8MDKR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:SRN2010TA-6R8M
Indukcyjność:6.8µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.039" (1.00mm)
Częstotliwość - Test:1MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:52MHz
Rozszerzony opis:6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 500 mOhm 0806 (2016 Metric)
Opis:FIXED IND 6.8UH 550MA 500 MOHM
DC Resistance (DCR):500 mOhm
Aktualna ocena:550mA
Obecny - Nasycenie:720mA