SRF3216A-361Y
SRF3216A-361Y
Part Number:
SRF3216A-361Y
Opis:
CMC 300MA 2LN 360OHM SMD AECQ200
Arkusz danych:
SRF3216A-361Y.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRF3216A-361Y z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:50V
Napięcie znamionowe - AC:-
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:SRF3216A
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Horizontal, 4 PC Pad
Inne nazwy:SRF3216A-361YDKR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Liczba linii:2
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:SRF3216A-361Y
Indukcyjność @ Częstotliwość:-
Impedancja @ Częstotliwość:360 Ohm @ 100MHz
Wysokość (max):0.087" (2.20mm)
Rodzaj filtra:Signal Line
cechy:-
Rozszerzony opis:2 Line Common Mode Choke Surface Mount 360 Ohm @ 100MHz 300mA DCR 600 mOhm
Opis:CMC 300MA 2LN 360OHM SMD AECQ200
Oporność DC (DCR) (maks.):600 mOhm
Karta Grubość (mm):300mA