SRF0703A-330M
SRF0703A-330M
Part Number:
SRF0703A-330M
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
INDUCT ARRAY 2 COIL 33UH SMD
Arkusz danych:
SRF0703A-330M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRF0703A-330M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±20%
Test indukcyjności - połączone szeregowo:140.5µH
Rozmiar / Wymiar:0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:Automotive, AEC-Q200, SRF0703A
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRF0703A-330MDKR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Liczba zwojów:2
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:SRF0703A-330M
Indukcyjność - połączone równolegle:33µH
Wysokość:0.142" (3.60mm)
Rozszerzony opis:Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 240 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard
Opis:INDUCT ARRAY 2 COIL 33UH SMD
Oporność DC (DCR) - Seria:1 Ohm Max
Opór DC (DCR) - równoległy:240 mOhm Max
Aktualne nasycenie - serie:680mA
Obecne nasycenie - równolegle:1.35A
Current Rating - Seria:653mA
Współczynnik natężenia prądu - równoległy:1.31A