SRE6603-471M
SRE6603-471M
Part Number:
SRE6603-471M
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 470UH 190MA 1.8 OHM
Arkusz danych:
SRE6603-471M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRE6603-471M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRE6603
oceny:-
P @ Częstotliwość:40 @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Numer części producenta:SRE6603-471M
Indukcyjność:470µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.115" (2.92mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:4MHz
Rozszerzony opis:470µH Shielded Wirewound Inductor 190mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 470UH 190MA 1.8 OHM
DC Resistance (DCR):1.8 Ohm Max
Aktualna ocena:190mA
Obecny - Nasycenie:60mA