SPA331M02R
SPA331M02R
Part Number:
SPA331M02R
Producent:
Cornell Dubilier Electronics
Opis:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Arkusz danych:
SPA331M02R.pdf
Wprowadzenie
Kupować SPA331M02R z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:2V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria:SPA
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:3.5A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2917 (7343 Metric)
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Numer części producenta:SPA331M02R
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.110" (2.80mm)
Rozszerzony opis:330µF ±20% 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):7 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Pojemność:330µF