SN74F2373DWG4
Part Number:
SN74F2373DWG4
Producent:
Opis:
IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SOIC
Arkusz danych:
SN74F2373DWG4.pdf
Wprowadzenie
Kupować SN74F2373DWG4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:4.5 V ~ 5.5 V
Dostawca urządzeń Pakiet:20-SOIC
Seria:74F
Opakowania:Tube
Package / Case:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ wyjścia:Tri-State
temperatura robocza:0°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:SN74F2373DWG4
Logic Type:D-Type Transparent Latch
niezależne obwody:1
Rozszerzony opis:D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-SOIC
Opis:IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SOIC
Opóźnienie - Rozmnażanie:7.3ns
High Output, Niska - Bieżąca:3mA, 12mA