Kupować SN65LVDM050QDRG4Q1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Transceiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SOIC |
| Seria: | Automotive, AEC-Q100 |
| Protokół: | LVDS |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 2/2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | SN65LVDM050QDRG4Q1 |
| Rozszerzony opis: | 2/2 Transceiver Full LVDS 16-SOIC |
| Dupleks: | Full |
| Opis: | IC DUAL LVDS TRANS/RCVR 16-SOIC |
| Szybkość przesyłania danych: | 500Mbps |
| Email: | [email protected] |