Kupować SMM4F15A-TR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 15V |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 32.5V |
| Napięcie - podziały (min): | 17.1V |
| Kanały jednokierunkowe: | 1 |
| Rodzaj: | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DO222-AA |
| Seria: | SMM4F, TRANSIL™ |
| Ochrona linii zasilających: | No |
| Moc - Peak Pulse: | 400W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | DO-222AA |
| Inne nazwy: | 497-7904-2 SMM4F15A-TR-ND SMM4F15ATR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | SMM4F15A-TR |
| Opis: | TVS DIODE 15VWM 32.5VC DO222AA |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 71A (8/20µs) |
| Pojemność @ Częstotliwość: | - |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |