Kupować SMD300-2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Max: | 6V |
|---|---|
| Rodzaj: | Polymeric |
| Czas Trip: | 35s |
| Grubość (maks): | 0.118" (3.00mm) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Seria: | PolySwitch®, SMD |
| Odporność - post Trip (R1) (maks.): | 48 mOhm |
| Odporność - początkowa (Ri) (min): | 15 mOhm |
| Odporność - 25 ° C (Typ): | - |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Inne nazwy: | SMD300-2DKR SMD300DKR SMD300DKR-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Numer części producenta: | SMD300-2 |
| Główny odstęp: | - |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| Rozszerzony opis: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Opis: | POLYSWITCH 3.00A RESET FUSE SMD |
| Obecny - Trip (It): | 6A |
| Obecny - Max: | 40A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 3A |
| Zatwierdzenia: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |