SMBJ13CA
SMBJ13CA
Part Number:
SMBJ13CA
Producent:
Littelfuse
Opis:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
Arkusz danych:
SMBJ13CA.pdf
Wprowadzenie
Kupować SMBJ13CA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):13V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:21.5V
Napięcie - podziały (min):14.4V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-214AA (SMBJ)
Seria:SMBJ
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:600W
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:DO-214AA, SMB
Inne nazwy:SMBJ13CACCDKR
SMBJ13CACCDKR-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:SMBJ13CA
Opis:TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):28A