Kupować SL22 20005-B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±20% |
|---|---|
| Seria: | SL22 |
| R @ bieżący: | 0.40 Ohm |
| R @ 25 ° C: | 20 Ohm |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | SL22 20005-B |
| Główny odstęp: | 0.307" (7.80mm) |
| Rozszerzony opis: | Inrush Current Limiter 20 Ohm Ohm ±20% 0.866" (22mm) |
| Średnica: | 0.866" (22mm) |
| Opis: | ICL 20 OHM 20% 5A 22MM |
| Obecny - Steady State Max: | 5A |
| Zatwierdzenia: | CSA, UR |
| Email: | [email protected] |