SK025LTP
SK025LTP
Part Number:
SK025LTP
Producent:
Littelfuse
Opis:
SCR ISOLATED 1000V 25A TO-220AB
Arkusz danych:
1.SK025LTP.pdf2.SK025LTP.pdf3.SK025LTP.pdf4.SK025LTP.pdf
Wprowadzenie
Kupować SK025LTP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max):1.6V
Napięcie - Stan Wyłączony:1000V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):1.5V
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-220AB-L
Seria:-
Rodzaj SCR:Standard Recovery
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-220-3 Isolated Tab
Inne nazwy:F7262
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:SK025LTP
Rozszerzony opis:SCR 1000V 25A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-L
Opis:SCR ISOLATED 1000V 25A TO-220AB
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):25A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):16A
Obecny - Off State (max):20µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):300A, 350A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks):50mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks):35mA