Kupować SG304 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±15% |
|---|---|
| Seria: | SURGE-GARD™ |
| R @ bieżący: | 0.05 Ohm |
| R @ 25 ° C: | 2.5 Ohm |
| Opakowania: | Bulk |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | SG304 |
| Główny odstęp: | 0.310" (7.87mm) |
| Rozszerzony opis: | Inrush Current Limiter 2.5 Ohm Ohm ±15% 0.60" (15.24mm) |
| Średnica: | 0.60" (15.24mm) |
| Opis: | ICL 2.5 OHM 15% 7A 15.24MM |
| Obecny - Steady State Max: | 7A |
| Zatwierdzenia: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |