SDR1105-680KL
SDR1105-680KL
Part Number:
SDR1105-680KL
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 68UH 1.8A 210 MOHM SMD
Arkusz danych:
SDR1105-680KL.pdf
Wprowadzenie
Kupować SDR1105-680KL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:SDR1105
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:SDR1105-680KL
Indukcyjność:68µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.197" (5.00mm)
Częstotliwość - Test:1kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:-
Rozszerzony opis:68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 210 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 68UH 1.8A 210 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):210 mOhm Max
Aktualna ocena:1.8A
Obecny - Nasycenie:3.5A