SD3812-1R0-R
Part Number:
SD3812-1R0-R
Producent:
Bussmann (Eaton)
Opis:
FIXED IND 1UH 2A 48 MOHM SMD
Arkusz danych:
SD3812-1R0-R.pdf
Wprowadzenie
Kupować SD3812-1R0-R z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±15%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SD38
oceny:-
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Numer części producenta:SD3812-1R0-R
Indukcyjność:1µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.047" (1.20mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:-
Rozszerzony opis:1µH Shielded Wirewound Inductor 2A 48 mOhm Nonstandard
Opis:FIXED IND 1UH 2A 48 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):48 mOhm
Aktualna ocena:2A
Obecny - Nasycenie:2.69A