SCEP105H-1R5
Part Number:
SCEP105H-1R5
Producent:
Signal Transformer
Opis:
FIXED IND 1.5UH 8.5A 10.5 MOHM
Arkusz danych:
SCEP105H-1R5.pdf
Wprowadzenie
Kupować SCEP105H-1R5 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Wirewound
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SCEP105H
oceny:-
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:SCEP105H-1R5
Indukcyjność:1.5µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.220" (5.60mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:-
Rozszerzony opis:1.5µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 10.5 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 1.5UH 8.5A 10.5 MOHM
DC Resistance (DCR):10.5 mOhm Max
Aktualna ocena:8.5A
Obecny - Nasycenie:18A