Kupować S8025NRP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max): | 1.6V |
|---|---|
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 800V |
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-263 (D2Pak) |
| Seria: | - |
| Rodzaj SCR: | Standard Recovery |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Inne nazwy: | S8025N RP S8025NRPTR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | S8025NRP |
| Rozszerzony opis: | SCR 800V 25A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) |
| Opis: | SCR NON-ISOLATED 800V 25A D2 PAK |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 25A |
| Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max): | 16A |
| Obecny - Off State (max): | 20µA |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 300A, 350A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 50mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 35mA |
| Email: | [email protected] |