S4010FS21
S4010FS21
Part Number:
S4010FS21
Opis:
SCR SENSITIVE GATE 10.0A 400V
Arkusz danych:
S4010FS21.pdf
Wprowadzenie
Kupować S4010FS21 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max):1.6V
Napięcie - Stan Wyłączony:400V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):800mV
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-202
Seria:-
Rodzaj SCR:Sensitive Gate
Opakowania:Bulk
Package / Case:TO-202 Short Tab
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:S4010FS21
Rozszerzony opis:SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-202
Opis:SCR SENSITIVE GATE 10.0A 400V
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):10A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):6.4A
Obecny - Off State (max):5µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks):6mA