S4006DRP
Part Number:
S4006DRP
Producent:
Littelfuse
Opis:
SCR NON-SENS 400V 6A TO-252AA
Arkusz danych:
1.S4006DRP.pdf2.S4006DRP.pdf3.S4006DRP.pdf
Wprowadzenie
Kupować S4006DRP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max):1.6V
Napięcie - Stan Wyłączony:400V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):1.5V
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-252, (D-Pak)
Seria:-
Rodzaj SCR:Standard Recovery
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Inne nazwy:S4006D RP
S4006DTR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:11 Weeks
Numer części producenta:S4006DRP
Rozszerzony opis:SCR 400V 6A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Opis:SCR NON-SENS 400V 6A TO-252AA
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):6A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):3.8A
Obecny - Off State (max):10µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks):30mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks):15mA