S2EB-L-12V
S2EB-L-12V
Part Number:
S2EB-L-12V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 12V
Arkusz danych:
S2EB-L-12V.pdf
Wprowadzenie
Kupować S2EB-L-12V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):8.4 VDC
Wyłącz napięcie (Min):-
Termination Style:PC Pin
przełączanie napięcia:250VAC, 48VDC - Max
Seria:S
Czas Release:15ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Tube
Inne nazwy:255-3981-5
S2EB-L-12V-ND
S2EBL12V
temperatura robocza:-55°C ~ 65°C
Czas zadziałania:15ms
Rodzaj mocowania:Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:S2EB-L-12V
cechy:Sealed - Amber
Rozszerzony opis:General Purpose Relay 4PST (2 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole
Opis:RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 12V
Kontakt Ocena (prąd stały):4A
Materiał styków:Silver Alloy, Cadmium Free
Formularz kontaktowy:4PST (2 Form A, 2 Form B)
Napięcie cewki:12VDC
Coil Type:Latching, Single Coil
Coil Resistance:-
cewka zasilania:-
Aktualny Coil:16.7mA