S2004DS1RP
Part Number:
S2004DS1RP
Producent:
Littelfuse
Opis:
SCR SENS 200V 4A TO-252
Arkusz danych:
1.S2004DS1RP.pdf2.S2004DS1RP.pdf3.S2004DS1RP.pdf
Wprowadzenie
Kupować S2004DS1RP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max):1.6V
Napięcie - Stan Wyłączony:200V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):800mV
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-252, (D-Pak)
Seria:-
Rodzaj SCR:Sensitive Gate
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:S2004DS1RP
Rozszerzony opis:SCR 200V 4A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Opis:SCR SENS 200V 4A TO-252
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):4A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):2.5A
Obecny - Off State (max):2µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):25A, 30A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks):4mA