S2-221RF1
S2-221RF1
Part Number:
S2-221RF1
Producent:
Riedon
Opis:
RES SMD 221 OHM 1% 1W 2615
Arkusz danych:
1.S2-221RF1.pdf2.S2-221RF1.pdf
Wprowadzenie
Kupować S2-221RF1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Seria:S
Oporność (Ohm):221
Moc (W):1W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2615 J-Lead
Inne nazwy:S-2-221FTR
S-2-221FTR-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:S2-221RF1
Wysokość - Siedzą (Max):0.142" (3.60mm)
cechy:Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:221 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Opis:RES SMD 221 OHM 1% 1W 2615