S14100035
S14100035
Part Number:
S14100035
Producent:
Wurth Electronics
Opis:
FIXED IND 307UH 7A 65 MOHM
Arkusz danych:
S14100035.pdf
Wprowadzenie
Kupować S14100035 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Toroidal
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:1.772" L x 0.906" W (45.00mm x 23.00mm)
Zastawianie:Unshielded
Seria:WE-LCB
oceny:-
P @ Częstotliwość:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:732-7167
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Powdered Iron
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:S14100035
Indukcyjność:307µH
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Częstotliwość - Test:100kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:-
Rozszerzony opis:307µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 65 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 307UH 7A 65 MOHM
DC Resistance (DCR):65 mOhm Max
Aktualna ocena:7A