Kupować RT9166A-12GG z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 1.2V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.58V @ 600mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-223 |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Fixed |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość Regulatorów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | RT9166A-12GG |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 600mA SOT-223 |
| Opis: | IC REG LDO 1.2V 0.6A SOT223 |
| Obecny - Wyjście: | 600mA |
| Obecny - Limit (Min): | 600mA |
| Email: | [email protected] |