RT9064-25GX
RT9064-25GX
Part Number:
RT9064-25GX
Producent:
Richtek
Opis:
IC REG LDO 2.5V 0.2A
Arkusz danych:
RT9064-25GX.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT9064-25GX z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:2.5V
Napięcie - Wejście:3.5 V ~ 14 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-89-3
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:TO-243AA
Inne nazwy:1028-1309-6
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:RT9064-25GX
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA SOT-89-3
Opis:IC REG LDO 2.5V 0.2A
Obecny - Wyjście:200mA
Obecny - Limit (Min):240mA