RT1206CRE07976KL
RT1206CRE07976KL
Part Number:
RT1206CRE07976KL
Opis:
RES SMD 976K OHM 0.25% 1/4W 1206
Arkusz danych:
RT1206CRE07976KL.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT1206CRE07976KL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±0.25%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:1206
Rozmiar / Wymiar:0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Seria:RT
Oporność (Ohm):976k
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RT1206CRE07976KL
Wysokość - Siedzą (Max):0.026" (0.65mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:976k Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Opis:RES SMD 976K OHM 0.25% 1/4W 1206