RT0805FRE0736R5L
RT0805FRE0736R5L
Part Number:
RT0805FRE0736R5L
Opis:
RES SMD 36.5 OHM 1% 1/8W 0805
Arkusz danych:
RT0805FRE0736R5L.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT0805FRE0736R5L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0805
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria:RT
Oporność (Ohm):36.5
Moc (W):0.125W, 1/8W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RT0805FRE0736R5L
Wysokość - Siedzą (Max):0.024" (0.60mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:36.5 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Opis:RES SMD 36.5 OHM 1% 1/8W 0805