RT0603FRE0724R3L
RT0603FRE0724R3L
Part Number:
RT0603FRE0724R3L
Opis:
RES SMD 24.3 OHM 1% 1/10W 0603
Arkusz danych:
RT0603FRE0724R3L.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT0603FRE0724R3L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0603
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:RT
Oporność (Ohm):24.3
Moc (W):0.1W, 1/10W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RT0603FRE0724R3L
Wysokość - Siedzą (Max):0.022" (0.55mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:24.3 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Opis:RES SMD 24.3 OHM 1% 1/10W 0603