RT0603FRE0722R1L
RT0603FRE0722R1L
Part Number:
RT0603FRE0722R1L
Producent:
Yageo
Opis:
RES SMD 22.1 OHM 1% 1/10W 0603
Arkusz danych:
RT0603FRE0722R1L.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT0603FRE0722R1L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0603
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:RT
Oporność (Ohm):22.1
Moc (W):0.1W, 1/10W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RT0603FRE0722R1L
Wysokość - Siedzą (Max):0.022" (0.55mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:22.1 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Opis:RES SMD 22.1 OHM 1% 1/10W 0603