RT0402FRE0746K4L
RT0402FRE0746K4L
Part Number:
RT0402FRE0746K4L
Opis:
RES SMD 46.4K OHM 1% 1/16W 0402
Arkusz danych:
RT0402FRE0746K4L.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT0402FRE0746K4L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0402
Rozmiar / Wymiar:0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria:RT
Oporność (Ohm):46.4k
Moc (W):0.063W, 1/16W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0402 (1005 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RT0402FRE0746K4L
Wysokość - Siedzą (Max):0.014" (0.35mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:46.4k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Opis:RES SMD 46.4K OHM 1% 1/16W 0402