RSS1E680MCN1GS
RSS1E680MCN1GS
Part Number:
RSS1E680MCN1GS
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V SMD
Arkusz danych:
1.RSS1E680MCN1GS.pdf2.RSS1E680MCN1GS.pdf3.RSS1E680MCN1GS.pdf
Wprowadzenie
Kupować RSS1E680MCN1GS z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:FPCAP, RSS
Ripple Current - niska częstotliwość:280mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:2.8A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:493-14289-2
RSS1E680MCN1GS-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:RSS1E680MCN1GS
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:68µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):30 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V SMD
Pojemność:68µF